دانلود دوتا 6.85k

مپ 6.85k محبوب‌ترین مپ موجود در بین دوتابازان ایرانی است. در واقع با وجود انتشار نسخه‌های جدیدتر هم هنوز مپ 6.85k در پلتفرم‌های آنلاین بازی می‌شود. شاید دلیل محبوبیت این مپ این است که DracoL1ch و هم‌تیمی‌های روسی‌اش آن را ایجاد کرده‌اند. دلیل ایجاد و انتشار این مپ توسط آن‌ها این بود که عقیده داشتند مپ‌های ایجاد شده توسط IceFrog باگ‌های زیادی دارند که تلاش زیادی برای رفع آن‌ها نمی‌شود. به همین جهت همزمان با انتشار این مپ، ویدئویی نیز منتشر شد تا طرفداران دوتا از باگ‌های مهم موجود مطلع شوند.

کلیپ پرده‌برداری از باگ‌های دوتا

لینک دانلود کلیپ با حجم 84M

البته شاید اسم همه‌ی مواردی که در ویدئو هست را نشود باگ گذاشت. یعنی برخی از آن‌ها قابلیت‌هایی هستند که افراد با تجربه از آن اطلاع دارند و به عنوان مزیت از آن استفاده می‌کنند. در صورتی که سوالی در مورد بخش‌های مختلف کلیپ داشتید، در قسمت نظرات با ما درمیان گذارید.

DracoL1ch در ورژن 6.85k دوتا برخی از این باگ‌ها را رفع کرد اما هنوز هم می‌شود از موارد دیگر که به عنوان مزیت از آن یاد کردیم، استفاده کرد.
پچ مورد استفاده در پلتفرم‌های آنلاین 1.27 (1.27a) است. با کلیک بر روی لینک‌های زیر می‌توانید پچ 1.27 و دوتا 6.85k را دانلود کنید:

دانلود دوتا 6.85k دانلود پچ 1.27a

جهت مشاهده تغییرات صورت گرفته در مپ 6.85k، به صفحه‌ی تغییرات و امکانات افزوده شده در مپ ۶.۸۵k مراجعه کنید.

نقد بازی

10
  • امتیاز کاربران ایرانی - 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *