دانلود دوتا 6.85k RGC

مپ 6.85k یک مپ پایدار و مناسب برای پلتفرم بازی RGC (Ranked Gaming Platform) است. این نسخه از دوتا که توسط DracoL1ch بر پایه‌ی ورژن رسمی دوتا ساخته شده است، بهینه‌سازی‌های فراوانی انجام شده و بسیاری از باگ‌های موجود در نسخه‌ی رسمی رفع شده است. همچنین این مپ مخصوص RGC ساخته شده و فروشگاه آیتم‌های جدید نیز به آن افزوده شده است.
Dota 6.85k RGC با پچ‌های 1.26a و 1.27a و 1.27b سازگار است اما به دلیل استفاده گسترده پلیرهای ایرانی از پچ 1.27a، پیشنهاد می‌شود از این نسخه در وارکرافت خود استفاده کنید.
لینک دانلود مپ اصلی 6.85k و پچ 1.27a در زیر تقدیم می‌شود:
دانلود دوتا 6.85k دانلود پچ 1.27a

جهت بازی در پلتفرم RGC لازم است مپ 6.85k را در مسیر زیر ذخیره نمایید:
Warcraft\Maps\Download
یعنی اینکه به پوشه‌ی مپ رفته، (در صورت عدم وجود) فولدری به نام Download ایجاد کرده و مپ را درون آن قرار دهید.

همچنین به این نکته توجه کنید که مپ‌های RGC مخصوص پلتفرم بازی RGC هستند. پس برای بازی کردن در پلتفرم‌های دیگر مانند GPlay لازم است نسخه‌ی 6.85k را دانلود کنید.
در صورتی که سوالی در خصوص تغییرات صورت گرفته در این مپ، نحوه نصب پچ و یا هر مورد دیگر داشتید، آن را از طریق بخش نظرات با ما در میان گذارید.

جهت مشاهده تغییرات صورت گرفته در مپ 6.85k، به صفحه‌ی تغییرات و امکانات افزوده شده در مپ ۶.۸۵k مراجعه کنید.

نقد بازی

10
 • امتیاز کاربران ایرانی - 10

۶ دیدگاه در “دانلود دوتا 6.85k RGC

  1. اول از همه باید ببینین چه مپی داره بازی می‌شه توی RGC. برای مثال در حاضر مپ ۶.۸۸w3 داره بازی می‌شه. باید این مپ رو دانلود کنین و در پوشه‌ی Warcraft\Maps\Download قرار بدین.
   اگر هنگامی که میخواید Join بازی شین، در بالا سمت راست صفحه عکس مپ رو به صورت علامت سوال ؟ می‌بینین، باید مپ رو مجددا دانلود کنین.
   مودمتون رو ریست کنین.
   اگر پروکسی دارید، غیرفعالش کنین. همچنین با فایروال خاموش تست کنین.
   در صورت عدم رفع مشکل لازم هست DirectX جدید دانلود کنین و وارکرافت رو مجددا دانلود و نصب کنین. بعد مجددا تست کنین.

 1. سلام من برنامه rgcدارم اکانتم ساختم وقتی میزنم روی loginاین ارورمیده you need to link an email to your account first before you can login you can do this here

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *