دانلود مپ دوتا ۶.۸۸w3

دانلود مپ دوتا ۶.۸۸w3

جهت دریافت مپ دوتا ۶.۸۸w3 لطفا بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

دانلود دوتا ۶.۸۸w3
 
 

اجرای مپ دوتا ۶.۸۸w3 بر روی وارکرافت ۳

مپ ۶.۸۸v6 تنها بر روی پچ ۱.۲۶ اجرا می‌شود. دلیل اصلیش این است که حجم این مپ از ۸M بیشتر است. علاوه بر آن ساختار آن به صورت کلی تنها با پچ ۱.۲۶ سازگار است.

در همین راستا نکته‌ی مهم دیگر این است که ممکن است برای Host شدن و یا به هنگام Join شدن به یک بازی، با خطای «Map’s file too big» مواجه شوید.
برای رفع این مشکل لازم است از طریق صفحه دانلود پچ ۱.۲۶ برای دوتا و وارکرافت ۳، آن را مطابق با یکی از روش‌های ذکر شده به دلخواه خود نصب نمایید.

به این مپ و سایر مپ‌های مشابه آن v6.88n-z beta-series می‌گویند و در واقع این مپ‌ها هنوز جنبه‌ی آزمایشی دارند. با این وجود از پایداری و کیفیت مناسب برخوردار هستند و با توجه به بهبودها و تغییرات فراوان صورت گرفته در آن‌ها می‌توانید از بازی کردن این مپ‌ها لذت ببرید.
 

رفع مشکل مپ ۶.۸۸w3 در خصوص عدم امکان بازی در لن و یا اجرا و Join شدن به یک هاست در RGC

به دلیل حجیم بودن این مپ (سایز بیش از ۸M)، برای بار اول جهت Join شدن به یک هاست و انجام بازی به صورت لن با مشکل مواجه خواهید شد. در واقع با وجود نصب پچ ۱.۲۶ با خطای Map’s file too big و یا impossible to host over the LAN مواجه می‌شوید.
جهت رفع این مشکل کافی است ابتدا پچ ۱.۲۶ را نصب و وارکرافت خود را باز کنید. سپس وارد Single Player شده و Custom Game را انتخاب نمایید. حال مپ ۶.۸۸w3 را انتخاب و اجرا کنید تا بازی شروع شود. پس از اجرای مپ دیگر می‌توانید Join هاست دلخواه خود شده و از طریق LAN یعنی همان گزینه‌ی سوم در منوی اصلی وارکرافت (Local Area Network) بازی کنید.
حال که بازی اجرا شد، تنها برای مرتبه‌ی اول با پیام Map size limit has been disabled. LAN games are now available on this map 7F870F00 مواجه می‌شوید و دیگر امکان انجام بازی به صورت LAN را خواهید داشت.
 

فایل کانفیگ

با توزیع مپ ۶.۸۸ و مپ LoD جدید، فایل‌های Config جدید نیز مخصوص این مپ‌ها برای وارکرافت ایجاد شد که موجب افزایش امکانات در بازی و مدیریت بهتر دوتا و نتیجتاً رقم خوردن تجربه‌ی بهتر در بازی به دلیل همین Settingهای جدید شده است. جهت دانلود فایل‌های Config جدید، بر روی لینک‌های زیر کلیک کرده و این فایل‌ها را در پوشه‌ی وارکرافت (مسیر نصب بازی Warcraft) خود قرار دهید.
دانلود فایل کانفیگ مخصوص مپ دوتا
دانلود فایل کانفیگ مخصوص مپ لود (LoD یا همان Legends of DOTA)

البته می‌توانید به جای دانلود فایل‌های فوق، مطابق زیر عمل کنید:
– از هر دو فایل Configuration موجود بکاپ گرفته (محتویاتش را در Notepad++ ذخیره کرده) و سپس آن‌ها را از پوشه‌ی وارکرافت خود حذف نمایید.
– مپ دوتا را از طریق Single Player اجرا نمایید.
– حال فایل Configuration جدید به صورت خودکار ایجاد می‌شود.
– این فایل را باز کرده و محتویات فایل Configutration قبلی را در فایل جدید Paste نمایید.

نقد بازی

8
  • امتیاز GetDota به مپ 6.88w3 - 8

۱ دیدگاه در “دانلود مپ دوتا ۶.۸۸w3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *